Hakkımızda

about-image

İYİ BİR BURGER İNSANLARI BİRLEŞTİRİR.

Burgerimiz etik, besleyici ve lezzetlidir ve bu asla taviz vermeyeceğimiz bir şeydir. Yiyeceklerin insanları bir araya getirme gücüne inanıyoruz ve gerçek ve kaliteli hizmet sunmanın yanı sıra, arkadaşlarınızın ve ailenizin bir burger eşliğinde harika sohbetler edip bağ kurabilecekleri rahat bir buluşma yeri olmak istedik. Oturup lezzetli bir şeyler yiyip gülerek birinin gününü aydınlatabiliyorsak, o zaman işimizi doğru yaptığımızı biliyoruz. İyi bir burger iyi bir et, iyi insan ve sevgi ile meydana gelir. Salash Burger iyi burgerin tek adresidir.

Ev yapımı…Burger

Salash Burger, doğal lezzetleri mevsiminde taze toplar ve %100 dana eti ile birleştirir. Eşsiz kaliteli baharatları ile lezzetini taçlandırır. Kendine has tariflerini, her lezzetinde anne eli farkını göreceksiniz. Sıcak ve konforlu konsepti ile kendinizi evinizde hissedeceksiniz. Salash Burger, ailesine sizde dahil olun, doyucu tadı, farklı lezzetleri ve konforlu konseptinin keyfine varın.

İYİ BİR BURGERİN TADINI ÇIKARIN

Her köşede bir burger dükkanı var ve siz hala iyi bir burger yemediniz mi? İyi burgerin tek adresine uğramadınız demektedir. Salash Burger %100 dana eti burger köftesi, füme eti, kaburga eti gibi çeşitl et seçenekleri tadı damağınızda kalacak lezzetler sunar. Lezzet şölenine hazır olun.

about-image
about-image

Taze toplanmış doğal lezzetleri, altın değerinde özel baharatları ile iyi burgerin tek adresi. Bildiğiniz bütün burgercileri unutun.

Galerİ

Galerimize göz attınız mı?

İncele

FRANCHİSE

FRANCHİSE HAKKINDA BİLGİ ALABİLİRSİNİZ

İncele

İletİŞİm

Şikayet ve önerileriniz için

İncele